Vykonávání práce z domova

Manuální práce z domu

Možná si říkáte, jaká manuální práce může být vykonávána z domova. V tomto případě nejde o manuální činnost, pod kterou si téměř každý představí práci u lopaty nebo na stavbě, jedná se zejména o kompletace různých výrobků či letáků a obálek. Kompletace propisek a dalších běžně používaných výrobků je vůbec jednou z nejvyhledávanějších nabídek pokud jde o práci z domova. Právě v tomto případě se ale lze setkat s podvodníky, kteří se naopak snaží vymámit nějaké ty peníze pro sebe. Peníze ale ve většině případů jdou z vaší vlastní kapsy. Dejte si proto dobrý pozor na to, na jakou nabídku práce se obracíte a jaké jsou podmínky.

Zjistit si veškeré podmínky. Právě to je skutečnost, která vás může uchránit před případným podvodem. Pokud po vás zaměstnavatel bude chtít už dopředu nějaké poplatky, rovnou na inzerát zapomeňte a ani na něj neodpovídejte. A co do podmínek, pořádně si je prostudujte. Mnohdy je velkou nevýhodou, že zaměstnavatelé nechtějí poskytovat smlouvy. Dbejte proto alespoň na dohodu o provedení práce, ve které by měly být veškeré podmínky zahrnuty. A jaké jsou největší rizika spojená s manuální činností z domova? Tomuto se rozhodně vyhněte

Vše si zkompletujete a následně prodáte 

Velmi často se stává, že zaměstnavatel nabízí produkty ke zkompletování. Předem mu ale zaplatíte minimální částku, propisky nebo jiné předměty pak sestavíte dohromady, ale aby se vám investice vrátila i s vynaloženým časem, musíte materiál prodat. Sousedům, kolemjdoucím nebo příbuzným. Takový systém je pro dobrý výdělek naprosto nemožný, ale velmi často se stává, že lidé naletí. V tomto případě tedy opět platí, neplatit nikomu nic předem. Je třeba si uvědomit, že práci hledáte proto, abyste si vydělali peníze, nikoli abyste je do někoho v první řadě investovali.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Prověřené nabídky práce a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.