Vykonávání práce z domova

Práce z domu přepisování textů

Přepisování ručně psaných textů do počítače je méně náročnou činností, která je vhodná zejména pro ty, kdo ovládají základní funkce počítače a gramatickou správnost. Přepisování textů je velmi lákavou představou, jak snadno a rychle přijít k zajímavému přivýdělku a navíc z domova. Pokud jde o finanční ohodnocení, zpravidla jsou nabízeny sazby od 70,- Kč/ 1 normostrana textu. Práce není ve většině případů hodnocena hodinovou finanční sazbou, protože každý člověk píše na počítači jinak rychle. Je tak více méně jen a jen na vás, kolik času přepisováním strávíte, ohodnoceni budete jen za vykonanou práci.

Co si ale lze představit pod přepisováním textů a kde takovou práci sehnat? Poradíme vám!

Možná už jste slyšeli o digitalizaci firemních dokumentů. Aby ale mohla být digitalizace uskutečněna s pomocí strojového přístroje, je nutné mít licenci, která je velmi finančně nákladná. Ne každá firma si takové výdaje může dovolit nebo jen zkrátka a dobře za takovou věc nechce utrácet. Přepisování tak nechávají některé společnosti na brigádnících a zaměstnancích, kteří jsou ochotni a schopni psané texty uvést do digitální podoby. Zpravidla se jedná o smlouvy, dokumenty určené k úředním činnostem, ale i například staré dokumenty, které jsou jakkoli spjaty s firmou a obchodem. Výjimkou ale samozřejmě nejsou ani některé reklamní materiály.

Výhodou této práce je, že ji můžete naprosto bez problémů vykonávat z domova, pokud to zaměstnavatel umožňuje. Získat takovou práci ale není jednoduché, protože nahlížíte do interních dokumentů společnosti a získáváte tak o ní poměrně podrobné informace. Pomoci vám mohou dobré reference od předchozích zaměstnavatelů, ale i kontakty prostřednictvím svých známých nebo přátel. Práce z domu přepisování textů je běžně nabízena na internetu. Vždy si ale prověřte společnost nebo soukromou osobu, která práci nabízí.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Práce z domu přes počítač a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.